SPA

Day SPA - konkurs

Regulamin konkursu

Zabiegi SPA

Pobyt w komfortowym hotelu SPA to zawsze niezapomniane chwile w pięknym otoczeniu, blisko natury, gdzie każdy dzień sprawia, że ciało i psychika błyskawicznie się regenerują. Do Państwa dyspozycji są codziennie nasi doświadczeni terapeuci. Dopełnieniem weekendu w SPA będzie pobyt na basenie oraz w Oazie Relaksu zawierającej liczne atrakcje: sauna IR, ziołowa, sauna fińska i łaźnia parowa, grota bursztynowa, misy z ciepłą i zimną wodą, misa z lodem i tepidarium.

zabiegi spa

Pakiety Day SPA

Pielęgnacja ciała i twarzy, masaże z czterech stron świata, redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki najnowszej technologii sprzętem SKINSHOCK.
Do każdego pakietu dodatkowo do wyboru odprężenie w strefie saun (sauna sucha, ziołowa, infrared, łaźnia parowa, misa lodowa, misy z ciepłą i zimną wodą, grota bursztynowa, tepidarium) lub seans w Grocie solnej.

więcej

Promocje SPA

Nasze centrum SPA korzysta z najnowszej wiedzy z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej. Dzięki temu świadczymy Gościom usługi najwyższej jakości.

W SPA czekają na Państwa nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci i kosmetyczki, którzy poza wykonywaniem zabiegów rehabilitacyjnych i relaksacyjnych, zawsze chętnie udzielą konsultacji.

więcej

Medical

Rehabilitacja nad morzem jest wskazana i skuteczna w leczeniu wielu dolegliwości zarówno fizycznych jak i neurologicznych.

Nasze Centrum Rehabilitacji jest wyodrębnionym miejscem w hotelu, które oferuje szeroki wachlarz zabiegów przy użyciu nowoczesnych technologii.

więcej

Basen

GODZINY OTWARCIA:  09:00 – 22:00 (wew. 956)  
Basen o wymiarach 6 x 12 m, głębokość 1,30 m z kaskadą wodną masującą ciało oraz z przeciwprądami. W godzinach wieczornych basen jest nastrojowo podświetlany, co potęguje przyjemne wrażenie odprężenia i komfortu.

 • brodzik dla dzieci o wymiarach 3x3, z wodną kaskadą
 • wieloosobowa wanna jacuzzi, tradycyjna sauna sucha
 • antresola z leżakami do wypoczynku

Dla Gości z zewnątrz cena biletu 30 zł / godz. dorosły, dzieci - 20 zł. / godz.
09:00 – 17:00 (niedziela – czwartek)
10:00 – 22:00  (piątek, sobota)

Oaza Relaksu

To wyjątkowe miejsce, zapewniające pełne wyciszenie ducha i ciała. Gustowne wnętrze, klimat tam panujący z nutą aromaterapii unoszącą się w powietrzu w pełni zharmonizowana z koloroterapią przeniesie w stan odprężenia.
GODZINY OTWARCIA 16:00 - 22:00. 

 • sauna sucha fińska, sucha ziołowa, sauna na podczerwień infrared,
 • łaźnia parowa aromatyczna, 
 • grota bursztynowa, sanarium solankowe, tepidarium, 
 • misy z ciepłą i zimną wodą, misa lodowa.
  Dla Gości z zewnątrz cena biletu 50 zł / godz. 
  16:00 – 17:00 (niedziela – czwartek)
  16:00 – 22:00  (piątek, sobota)
więcej

Grota Solna

Do budowy naszej groty użyta została sól z polskiej kopalni w Kłodawie. W pomieszczeniu może jednorazowo przebywać do 5 osób. Powietrze nie zawiera zanieczyszczeń i jest nasycone mieszanką cennych pierwiastków, dzięki czemu godzinny pobyt w grocie ma podobne właściwości terapeutyczne co kilkudniowy pobyt nad morzem.
GODZINY OTWARCIA: 
09:00 – 17:00 (niedziela – czwartek)
10:00 – 22:00  (piątek, sobota)
Czas przebywania 45 minut. Cena: dorosły 30 zł, dziecko 20 zł.
 

więcej

Fitness

Masz ochotę się poruszać? Zajrzyj na zajęcia do sali fitness. Nasze treningi wspomagają zdrowie oraz leczenie różnych schorzeń, przede wszystkim tych związanych z siedzącą pracą.

GODZINY OTWARCIA: 09:00 – 22:00 (poniedziałek - niedziela)

więcej

KIDS SPA

 • Kolorowe Paluszki, malowanie paznokci 50 zł
 • Słodki Relaks, masaż olejkiem o zapachu pomaraćczy / czekolady 25 min. 180 zł
 • Słona Przygoda, seans w grocie solnej 45 min. 20 zł

Rezerwacja i Etykieta SPA

Zalecamy dokonywanie rezerwacji zabiegów z wyprzedzeniem, by zapewnić Państwu dogodny termin. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z recepcją SPA, gdzie nasi specjaliści chętnie pomogą w wyborze zabiegów.

Strefa SPA czynna:

w godz. 09:00 – 17:00 (niedziela-czwartek)
w godz. 09:00 – 22:00 (piątek, sobota)

tel. +48 94 35 15 431 wew.906, + 48 739 260 104
Email: spa@lambert-hotel.pl

więcej